Galerie

Přesunout

Výstava - "Tady šaty pomáhají"

Únor 2016 - ve spolupráci s IKEA Centres k byla uspoařádaná výstava fotografií, která přibližuje osudy sociálně znevýhodněných lidí, kterým právě Vámi darované ošacení pomohlo. Jedná se o klienty našich azylových ubytoven. Vystava byla v nákupních centrech Avion Shopping park Praha-Zličín, Brno, Ostrava a Bratislava.
Azylové ubytovny

Azylové bydlení

Fotogalerie azylové bydlení. Nahlédněte do našich azylových ubytoven, kde žijí a tráví svůj volný čas. Azylové ubytování patří k jedné z našich činností.
Jak šel čas

Jak šel čas....

Fotogalerie budov Diakonie Broumov. Za ta léta co Diakonie Broumov existuje se leccos změnilo, a to i budovy a prostory celého našeho družstva. Nahlédněte.
Sbírková činnost

Sběr použitého ošacení

Hlavní aktivitou Diakonie Broumov je sběr použitého ošacení a dalších věcí - bot, domácích potřeb, hraček a drobného vybavení domácností. Takto se věci ještě dále využívají a neskončí v popelnici a na skládce jako odpad.
Třídění věcí

Třídení věcí

Fotogalerie z provozu a výroby Diakonie Broumov. Co se s Vámi darovaným textilem děje? Zde si můžete prohlédnout celý proces zpracování.
Kostel

Kostel "Zmrtvýchvstání"

Kostel Zmrtvýchvstání v Broumově je kulturní památkou. Bohoslužby koná Církev československá husitská a Církev pravoslavná.